Dnes otevřeno od 11:00 do 23:00
Pondělí
11:00 - 23:00
Úterý
11:00 - 23:00
Středa
11:00 - 23:00
Čtvrtek
11:00 - 23:00
Pátek
11:00 - 23:00
Sobota
11:00 - 23:00
Neděle
11:00 - 23:00

O restauraci a pivnici

Jídlo  |   Pivo  |   Zábava  |   Oslavy

Restaurace U Fidela

Patříte k příznivcům pěnivého moku, dobrého jídla a pohodové atmosféry? Pak neváhejte navštívit naši nekuřáckou pivnici v Brně – Líšni. Přijít posedět můžete sami, s partnerem, rodinou nebo partou přátel a naše příjemná restaurace je vhodná také pro obchodní schůzky. Hosté si mohou vybírat z bohaté nabídky piva – o mnoha stupních, barvách a chuti. Pestrý je i výběr z jídelního lístku – naše menu obsahuje chutné pokrmy z čerstvých surovin! Kulinářské dobroty volíme tak, aby si vaše chuťové buňky skutečně přišly na své. Pokud k nám zavítáte, sami se o tom můžete přesvědčit…

Dbáme na pivní kulturu a víme, co je třeba!

Návštěvníkům naší útulné pivnice můžeme garantovat čepování piva, tak jak to má opravdu být. Pivo je řádně uskladněno v chladicím boxu o stabilní teplotě 7 ºC. Pivní sudy stojí před naražením po dobu tří dnů v neměnné poloze. Spolehnout se hosté mohou na to, že po každém vyčepovaném sudu je výčepní zařízení propláchnuto čerstvou vodou. Chceme přispívat k rozvoji a dobrému jménu české pivní kultury a hodně nám záleží na tom, abyste se do našeho hostince rádi vraceli.

Zveme vás na konzumaci lahodného piva a zajímavé akce

V příjemném a čistém prostředí Restaurace U Fidela si můžete vychutnat chvíle pohody o samotě nebo v kruhu svých přátel. Konzumace piva a výtečného jídla je ideální kombinací i pro posezení s kolegy či pracovní jednání. Využít můžete online rezervační systém na našich webových stránkách, díky němuž si lze objednat akci šitou na míru vašim představám. Také budeme moc rádi, pokud nám sdělíte vaše náměty nebo připomínky. Jsme připraveni vám pozorně naslouchat :-)

Restaurace U Fidela pro vás připravila:

  • pestrý výběr různých druhů piva
  • gastronomické zážitky domácí i zahraniční kuchyně
  • týdenní menu
  • možnost uspořádat rodinné nebo firemní oslavy
Těšíme se brzy na shledanou!
x